Zinzino | Balance Oil koncept

Na základě výzkumu švédská firma Zinzino s poznatky, které získala vyvinula několik farmakologických nástrojů, jedním z nich je koncept Balance Oil, který se dá použít jako terapeutický prostředek k řešení našich problémů. Balance Oil koncept zahrnuje produkty s Omega 3 s polyfenoly a Balance Test (anonymní test v nezávislé laboratoři v Norsku Vitas), kterým si ověřili účinnost jejich produktů Balance Oil.

Balance Oil

Obsahuje směs esenciálních (tělo si tuto kyselinu nedokáže vyrobit) Omega 3 mastné kyseliny z mořských produktů (malých ryb nebo řas) s polyfenoly. Ty jsou velmi důležité, protože Omega 3 by se vždy měla konzumovat s protizánětlivou složkou. Polyfenoly jsou velmi silným antioxidantem a zároveň chrání olej před oxidací. Díky tomu se účinná látka (Omega 3) dostane na správné místo tedy do buněčné membrány. Pokud není Omega 3 chráněna polyfenoly, dochází k jejich oxidaci a znehodnocení. Proces oxidace může probíhat přímo v lahvičce, v kapsli a nebo i v těle při styku s volnými radikály. Takto degradovaná Omega 3 ztrácí svoji vstřebatelnost a účinnost. Dokonce může organizmu škodit. Hodně levných výrobků na trhu s Omega 3 obsahuje konzervant Vitamín E, aby ochránil mastné kyseliny před oxidací. Bohužel, bylo však prokázáno, že Vitamín E nedokáže ochránit mastné kyseliny při jejich užití v těle.

Koncept Balance Oil

Koncept zahrnuje několik produktů. Řadí se mezi ně Balance Oil 300ml zdrojem Omega 3 jsou volně žijící malé mořské ryby (příchutě pomeranč, grep, citron a vanilka). Balance Oil AquaX 300ml jedná se o speciální Omega 3 rozpustná ve vodě, vhodná především pro děti, dá se rozmíchat např. ve vodě a ztrácí chuť oleje. Dalším je Balance Oil Vegan 200ml, je určena pro Vegany a lidi, kteří chtějí mít nejsilnější účinek Omega 3. Tato verze je vyrobena pouze z nejkvalitnější mořských řas. Poslední z řady Balance Oil je produkt Essent, ten se liší, že Omega 3 je ve formě kapslí.

Zinzino Balance Oil koncept

Poměr mastných kyselin Omega 6 a 3

Díky testu, který to potvrzuje, dokážou produkty z řady Balance Oil do 4 měsíců změnit poměr mastných kyselin Omega 6 a 3 z prozánětlivého poměru na protizánětlivý 3:1 a nižší. Firma provedla už přes 300.000 testů, které tohle tvrzení potvrzují. Pravidelnou konzumací esenciálních Omega 3 s polyfenoly se prokazatelně postupně obnoví buněčné membrány všech buněk v těle a zastavují se tak chronické procesy. Někdy k tomu dochází najednou jindy postupně. Balance Oil tedy zastavuje záněty na úrovni buněk. Záněty ve střevech musíme řešit jinak a proto doporučujeme kombinovat Balance Oil s dalším produktem od firmy Zinzino Zinobiotic.

Vše můžete zakoupit na našem webu a nebo případně registrovat jako zákazník či partner v programu Zinzino a využívat veškerých výhod s tím souvisejících.