Slovo úvodem MUDr. Emil Záhumenský

Vážení přátelé, vítáme Vás na těchto stránkách, které jsou určeny především těm z Vás, kteří se rozhodli změnit svůj dosavadní způsob života k lepšímu.

V dnešní době na nás působí mnoho nepříznivých vlivů, jsme pohodlní a utápíme se ve stereotypech. Každodenní rutina nákupů nekvalitních potravin v supermarketech, tepelně upravovaná a znehodnocená, prázdná, z velké části masitá strava, neustálý stres, nepohoda v osobních či pracovních vztazích.

Chtěli byste být zdravější, mít aktivnější život, či si ho prodloužit? Je třeba uvést Váš život do vzájemného souladu s přírodou a jejími zákonitostmi.

Nejsilnějším bojovníkem za naše zdraví není žádný zázračný medikament, ale především perfektní imunitní systém, a také antioxidační ochrana. Molekuly užívané v standartní školní medicíně, pocházejí z přírodních látek. Tedy prakticky lze říct, že klasickou medicínu, lze velmi dobře a bezpečně doplnit o vybrané účinné a neškodné přírodní prostředky, tzv. alternativní. Právě v těchto často neprozkoumaných, avšak účinných zdrojích, můžeme i dnes nalézat nové nadějné molekuly pro moderní farmaceutický průmysl. V současné době je konečně doceňována i tradiční čínská medicína, která se stává součástí léčebných postupů v některých českých nemocnicích. Proto se medicína nedělí na „ školní“ a tzv. „alternatinvní“, ale pouze na dobrou a špatnou. Díky této myšlence, jsem se rozhodl otevřít nestátní zdravotnické zařízení – SENZA medical s.r.o., které bude určeno především pro klienty hledající nový postoj k řešení svých zdravotních problémů.

Společnost SENZA medical s.r.o. se specializuje na pomoc lidem s cévními chorobami, diabetes mellitus a jeho komplikacemi a rakovinou.
„Nikdy není pozdě něco změnit a předběhnout čas budoucích problémů“.
Váš MUDr. Emil Záhumenský