Lymská borelióza

Lymská borelioza je infekční choroba známá od 80. let 20. století, která stále zůstává velkým tajemstvím, pokud jde o diagnostiku a léčbu. Přímou příčinou tohoto onemocnění jsou bakterie spirochety, které mají spirálovou strukturu, která umožňuje bakteriím pohybovat se po těle. Tyto mikroorganismy se rozmnožují a pohybují se v prostředí fyziologických tekutin (hlavně v krvi), proto negativně ovlivňují primárně nervový systém a pohybový systém, způsobují bolest svalů nebo paralýzu.

Nástup nemoci je obvykle asymptomatický, ale můžete mít bolesti hlavy, problémy s koncentrací, zimnici nebo otupělost. Aktivní forma onemocnění postihuje především pojivovou, svalovou a nervovou tkáň, a proto může být léčebný proces dlouhý, obtížný a bolestivý.

Lymská borelióza léčba

Účinná terapie je založena na antimykotické stravě, tj. odebírání správného množství probiotik a doplňků, které zlepšují imunitu těla. Čím odolnější tělo, tím lepší a rychlejší výsledky lze dosáhnout. Rychlost reakce na symptomy je také velmi důležitá. V tomto bodě je však třeba zmínit, že k provedení správné diagnózy je zapotřebí řada klinických testů. Také byste si měli být vědomi toho, že i po uzdravení naše tělo nezíská rezistenci vůči Lymské borelióze a bakteriím, které ji způsobují. Bohužel také neexistuje účinná vakcína, která by tomuto onemocnění zabránila.

Nabízíme vám moderní doplněk stravy BorelissPro®, jehož charakteristickou vlastností je vysoký obsah cenných fenolických sloučenin, iridoidů, alkaloidů a kyseliny chlorogenové. Přípravek také obsahuje antioxidanty, které pozitivně ovlivňují jeho účinnost. Správné proporce ingrediencí a inovativního složení bylo dosaženo odpovídající účinnosti. Doplněk BorelissPro® je zodpovědný za stimulaci imunitního systému těla a umožňuje zklidnit účinky kousnutí klíšťaty. Tento produkt je používán mnoha specialisty jako účinná podpora a prvek komplexní léčby lymské choroby.

Duolife BorelissPro

DuoLife BorelissPro na našem e-shopu.

Doplněk stravy DuoLife Medical Formula BorelissPro® je vynikající a co je stejně důležité – plně přírodní zdroj fenolických sloučenin, alkaloidů, iridoidů a kyseliny chlorogenové. Všechny složky dostupné v tomto produktu jsou zodpovědné za povzbuzení imunity těla a zklidnění kousnutí klíštěte. Stojí za zmínku, že tento přípravek se vyrovnává nejen s účinky Lymské choroby, ale také vylučuje další parazity v našem těle. Vhodná suplementace předcházející rozhovoru s lékařem pomáhá předcházet Lymské chorobě a také brzdí její vývoj, když je nemoc již diagnostikována.

ZLATÝ STANDART produktů DuoLife

  • žádné konzervanty (výrobky nebyli zpracovány za vysokých teplot a jsou z nich vyloučeny všechny konzervanty)
  • žádné GMO (použity jsou pouze přírodní suroviny z ekologické, certifikované sklizně z celého světa. Kategoricky jsou vylučované modifikované odrůdy (GMO), ale také i pesticidy a herbicidy
  • metoda IHHPTM (naše jedinečná metoda pro zachování životnosti produktů DuoLife a vychází z koncepce „minimálního zpracování“. Aplikovaný technologický proces funguje dle pravidel součinnosti mnoha činitelů, které umožňují zachovat nejvyšší kvalitu výrobku aniž by byly použity jakékoliv konzervační látky
  • Kompletní složky (používáme jen v přírodě se vyskytující organické složky spolu s jejich biologickým zázemím
Certifikáty