Deprese a úzkosti

Deprese a úzkosti představují jeden z hlavních globálních problémů. Jsou velmi rozšířené a způsobují mnohá další onemocnění.

Antidepresiva

pokud zajdete s těmito problémy k doktorovi, předepíše vám antidepresiva. Ty jsou velmi nebezpečné léky jsou skutečnosti neefektivní, pomalé a jedovaté. U více než 50% pacientů se v případě vynechání nebo přerušení objevují silné nežádoucí účinky. Jsou tedy velmi návykové. Tyto léky tedy nejsou tou nejlepčí volbou.

Šafrán

Řešením může být šafrán (Crocus sativus). Tato rostlina byla známá již v dávné historii (Persie) a pro své pozitivní účinky na psychyku se využívala k léčení psychyckých stavů, které dnes označujeme jako deprese a úzkosti. Existuje mnoho studií, které dokazují, že šafrán je stejně účinný jako dnešní chemické látky.

Zinzino Viva

Klíčovou složkou produktu Viva švédské firmy Zinzino je právě šafrán. Šafrán předčí dnešní chemické látky v mnoha ohledech. Není jedovatý, nemá žádné vedlejší  účinky ani při přerušení užívání. Na rozdíl od antidepresiv, které většinou potřebují 1 měsíc, než začnou působit, stačí tomuto produktu 24 hodin. Přwstože jsou účinky šafránu na deprese a klinické úzkosti velmi dobře popsány v medicínských zdrojích a literatuře, nesmíme to  o něm tvrdit, protože deprese a úzkosti jsou medicínské termíny pro nemoc.Studie prokázala, že produkt Viva velmi účinně pomáhá při depresích a úzkostech. Produkt Viva je zcela bezpečným přírodním produktem a může se užívat libovolně dlouho. Dá se užívat preventivně, v období těhotenství a je vhodný i pro děti.