Chlorofyl

Je známo, že chlorofyl snižuje potřebu inzulínu. Má čistící účinek (podporuje proces čištění jater a střev), odstraňuje toxiny z těla, včetně těžkých kovů. Obnovuje a čistí krev, zvyšuje její srážlivost, reguluje krevní tlak a posiluje oběhový systém. Pomáhá ženám regulovat menstruační cyklus. Podporuje správné fungování štítné žlázy a pankreatu. Eliminuje působení karcinogenů, tj. Karcinogenů. Neutralizuje škodlivé účinky bílkovin a nepříjemného tělesného pachu. Systematická konzumace zeleného pigmentu posiluje naše tělo a má pozitivní vliv na náš imunitní systém. „Krev rostlin“ je zdrojem energie a pomáhá při léčbě anémie. Kromě toho stimuluje laktaci u kojících žen. Kromě toho má regenerační účinek, ovlivňuje obnovu buněk a ničí volné radikály, které jsou zodpovědné za stárnutí kůže. Stimuluje produkci vitamínů A, E a K. Je také ideálním prostředkem v boji proti acidifikaci.

LÉČIVÉ VLASTNOSTI

Chlorofyl je nápomocný při nadýmání, trávení, pálení žáhy a ve střevním plynu. Díky tomu můžeme zmírnit řadu trávicích problémů, protože chlorofyl má příznivý vliv na střevní bakterie. Podporuje metabolické procesy, díky nimž jsme schopni udržet správnou váhu. Každý chce žít v dobrém zdravotním stavu – chlorofyl je látka, která jim pomůže udržet vitalitu. Chlorofyl dodává kyslík do všech našich buněk, díky čemuž můžeme čistit krev všech toxinů a snižovat hladinu cholesterolu. Konzumací chlorofylu snižujeme riziko aterosklerózy a srdečního infarktu. Největší výhodou chlorofylu je jeho blahodárný účinek na trávicí systém, protože čistí krev a lymfu.

Chlorofyl je základní složkou pro lidi, kteří nemají slunce, protože tráví téměř všechny dny v práci nebo nejsou schopni jít ven a dostat sluneční světlo. Ukázalo se, že chlorofyl je prospěšný i pro lidi, kteří jsou unavení a žijí pod neustálým stresem. Tím, že jí zelené koktejly bohaté na chlorofyl nebo tekutý chlorofyl, pomáháme tělu udržovat alkalické pH.

CHLOROFYL ZDROJ

Chlorofyl je nejlépe dodáván do lidského těla pomocí zeleniny z ekologického zemědělství a v syrové formě, tj. v salátech, ručně vytlačených šťávách atd. Mezi nejlepší zdroje chlorofylu patří pórek, petržel, celer, brokolice, listy řepy, kedlubny, květák a okurka. Zelené šťávy budou mít pozitivní vliv na činnost srdce, jater a žlučníku. Navíc chlorofyl čistí krev a střeva, pomáhá při bakteriálních a virových infekcích. Pokud nemáme dostatek času na přípravu šťáv, jsou pro ně alternativou potravinové doplňky. Při výběru bychom se měli řídit takovým kritériem, jako je obsah chlorely a složení přípravku – zda má přírodní složky, díky kterému budou živiny lépe vstřebávány. Chlorofyl je nenahraditelný specifikum při zlepšování vzhledu vlasů a nehtů a v boji proti nespavosti. Podporuje koncentraci a paměť.

APLIKACE

Používá se na bolest v krku, zánět kůže, problémy s klouby. Pomáhá také při léčbě křečových žil a vředů. Jak již bylo zmíněno dříve, „rostlinná krev“ zlepšuje funkce jater, štítné žlázy a střeva. Stojí za to ji použít v nabídce. Zvláště se doporučuje ve stravě pro diabetiky, protože snižuje jejich potřebu inzulínu. Podporuje rozvoj prospěšné bakteriální flóry. Stále více se používá v kosmetice. Díky jeho vzhledu ve složení je kosmetika prestižní. Je to přirozená alternativa škodlivých a umělých barviv. Používá se při výrobě mýdel, krémů, parfémů a v barevné kosmetice. Ideální pro krémy pro mastnou, kombinovanou, šedou a unavenou pleť – vyživuje, okysličuje a posiluje krevní cévy. Díky svým antiseptickým vlastnostem posiluje účinek deodorantů. Kromě toho dokonale hydratuje, podporuje rychlejší regeneraci poškozené pokožky, zrychluje hojení ran.

Chcete vyzkoušet tekutý chlorofyl objednat si ho můžete zde: DuoLife Chlorofil 750ml.