Jak zabránit vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů je fyziologický proces, který je výsledkem cyklu přirozeného vývoje vlasů. Bohužel, nadměrná ztráta vlasů naznačuje nepříznivé změny, ke kterým dochází nejen ve vlasech, ale také v těle. V našem těle jsou to poruchy způsobené stresem, hormonální nerovnováhou, faktory prostředí, ale také věkem a dědičností. Když je pokožka hlavy méně zásobována krví a prameny nejsou dostatečně vyživovány, oslabují a tím periodicky nebo chronicky vypadávají vlasy. Vlasy zbavené vitality ztratí sílu a hustotu.

V případě fyziologického procesu vypadávají vlasy s frekvencí asi 60 až 100 vláken za den. Na jejich místě rostou noví. Může se stát, že i ty nové budou křehké, křehké, bez lesku a bez jasné hustoty.

Keratin Hair Complex byl vytvořen tak, aby se o ně mohli starat lidé, kteří se potýkají s tenkými a jemnými vlasy. Je to způsob, jak vyživovat a posilovat díky složení keratinového komplexu. Kombinuje jedinečné hodnoty přírodních rostlinných extraktů.

Ingredience v Keratin Hair Complex ovlivňují

  • posílení kořenů
  • zrychlení růstu
  • prevenci předčasného vypadávání

Přírodní rostlinné extrakty vyhladí vlasy, díky čemuž jsou pružné a lesklé.

Klinický vzorec vlasového komplexu Keratin Hair Complex a nejnovější technologie umožnily vytvořit produkt, jehož složení podporuje hydrataci a výživu vlasů, snižuje jejich křehkost a snižuje vypadávání vlasů.

Keratin Hair Complex pomáhá ve 3 krocích

  1. pomáhá vlasům růst
  2. zabraňuje vypadávání vlasů
  3. dodává vlasům hustotu a objem

Doporučujeme produkt užívat minimálně 3 měsíce!!

Duolife-keratin-hair-komplex-ucinky

Jak zabránit vypadávání vlasů? Vyzkoušejte 3. měsíční kůru DuoLife Keratin Hair Complex 750ml

Duolife-keratin-hair-komplex-popis

Doporučená délka užívání jsou 3 měsíce

Keratin hair complex - struktura vlasu