Duolife Aloes 750ml | Aloe vera

DuoLife Aloes je přípravkem (v tekuté podobě), který je založen především na dřeni z aloe, získané z listů této rostliny. Celek je obohacen medem a oregánem. Vynikající produkt pro ty, kteří si chtějí udržet svůj mladistvý vzhled a vitalitu.

Duolife Boreliss Pro 60 kapslí | Borelioza

DuoLife Boreliss Pro je produkt obsahující adekvátně vybrané látky v náležitém poměru. Jejich úkolem je stimulace imunity organismu a zmírnění následků kousnutí klíštětem.

Duolife Chlorofil 750ml | tekutý chlorofyl

DuoLife Chlorofil je produkt určený pro lidi, kteří si chtějí zajistit dostatek energie na celý den, a obvzláště pak pro ty se zvýšenou pracovní zátěží. Jde o tzv. „plynoucí energii”, která umožňuje dlouhodobou rovnováhu organismu.

Duolife Collagen 750ml | tekutý kolagen

DuoLife Collagen 750ml byl vyroben zvlášť pro ty, kteří si chtějí zajistit „věčné” mládí. Unikátní složení přísad obohacených antioxidanty umožňuje ochranu proti procesům stárnutí, zpomaluje je a zároveň účinně bojuje proti volným radikálům. Živiny obsažené v každé složce přípravku DuoLife Collagen zlepšuji kondici celého organizmu, včetně správného fungování jednotlivých struktur. DuoLife Collagen to je zdraví, … Pokračování textu Duolife Collagen 750ml | tekutý kolagen

Duolife Keratin Hair Complex 750ml | vypadávaní vlasů

DuoLife Keratin Hair Complex je doplněk stravy v kapalné formě na bázi keratinu a přírodních složek rostlinného původu.

Duolife ProCardiol 60 kapslí | kardiovaskulární systém

Srdce jako zvon! To díky němu si můžeme zajistit dlouhý život, ve zdraví a dobré kondici. Pro dosažení těchto cílů byl vytvořen DuoLife Medical Formula ProCardiol. Bohatý zdroj přírodních látek, plnících ochrannou funkci pro celý oběhový systém. Potravinový doplněk DuoLife Medical Formula ProCardiol je bohatým zdrojem přírodních látek, které mají ochranný vliv na kardiovaskulární systém. Pomáhá v práci srdce a chrání cévy, jak rovněž kontroluje hladinu cholesterolu přispívá k optimálnímu stavu srdečního svalu, krevních cév a žil.

Duolife ProRelaxin 60 kapslí | stres

DuoLife Medical Formula ProRelaxin nabízí vyrovnané složení založené na tom, co nám příroda nabízí. Jde o jedinečný soubor látek, které zklidňují nervy, navracejí emocionální rovnováhu a klidný noční odpočinek. Neobsahuje konzervanty ani geneticky modifikované složky.

DuoLife Medical Formula ProRelaxin stimuluje správnou funkci centrálního nervového systému, a výrazně zvyšuje odolnost organismu na stres.

Duolife sada Den a Noc 2x750ml | tekuté vitamíny

Duolife sada Den a Noc je speciálně vyvinutý preparát, nabízený jako hotový produkt, sada obsahuje dvě lahve 750ml. Lidský organismus potřebuje jiné složky ve dne a jiné v noci. Jedinečný soubor látek podporuje práci jednotlivých traktů v závislosti na denním cyklu.

Duolife Den 750ml je odpovědí pro každého, kdo chce aktivovat psychomotoriku svého těla a poskytovat látky potřebné pro správné fungování každý den.

Duolife Noc 750ml vznikl na základě látek, které splní očekávání každého, kdo vyžaduje klidný a regenerující spánek. Je vyvinut pro ty, kteří potřebují regulaci látkové

Duolife Sunvital 150ml | vitamíny pro děti

Duolife Sunvital je výrobek určený pro ty nejmenší. Unikátní složení obsahuje důležité vitamíny a minerály, které pocházejí z látek rostlinného původu. Sirup obsahuje přírodní rostlinné složky a organický zinek.

Duolife Vita C 750ml | přírodní vitamín C

DuoLife Vita C je jediný plně přírodní tekutý vitamin C, který díky své jedinečné formě umožňuje uspokojit 100% poptávky po tomto vitamínu. To vám umožní udržovat optimální stav těla a jasně posilovat imunitní systém. Přírodní vitamín C je zdrojem zdraví, energie a pohody – ale pouze pokud není nijak upraven, díky čemuž si udržuje svou přirozenou formu.

Energy Cytosan 90 kapslí

Energy Cytosan je bioinformační regenerační přípravek obsahující vyváženou směs lignohumátu draselného, kyseliny jantarové a silymarinu. Huminové látky jsou specifickou skupinou vysokomolekulárních a nízkomolekulárních látek, jejichž struktury vykazují vysokou povrchovou aktivitu sorpční, chelátotvornou a iontově výměnnou.

Energy Grepofit 135 kapslí | Obranyschopnost

Obsahuje vyváženou kombinaci nejúčinnějších přírodních látek s antimikrobiálním působením: extrakt z grapefruitových jadérek, echinacey, ibišku súdánského a silici šalvěje lékařské.

Energy Relaxin 30ml

Energy Relaxin obsahuje unikátní kombinaci dvou vysoce účinných přírodních extraktů. Z kůry stromu magnólie a kořene kudzu. Oba jsou vyrobeny ojedinělou metodou, která kombinuje klasickou, vodně-lihovou extrakci a následnou vysokou míru koncentrace. Ta umožňuje dosahovat skutečně terapeutických hladin účinných látek, násobných oproti klasickým extraktům.

RealH2 90 tablet | molekulární vodík

RealH2 je o revoluční vodíkový produkt nové generace, vyvinutý a vyráběný mezinárodně uznávaným vědcem prof. Dušanem Miljkovičem, který má na svém kontě více než 30 uznaných patentů. Tento produkt obsahuje molekulární vodík, jehož aktivní molekuly plynného vodíku jsou přichyceny ve speciálně navržené potravinářské biopolymetrické matrici.

Tato forma umožňuje postupné uvolňování vodíku během trávení (pomalé uvolňování), což zajišťuje kompletní využití této prospěšné molekuly ve vašem těle.

Senza Lyovis 90 kapslí – přírodní probiotika

Senza Lyovis je unikátní doplněk stravy, který je vyroben lyofilizací slovenské bryndzy.  Díky lyofilizaci, což je velmi šetrný proces sušení, si Senza Lyovis zachovává původní vlastnosti brynzy, ovčího sýra, který je právem nazýván „ bílým zlatem Slovenska“.

Senza Vitamín C 250ml – tekutý lipozomální vitamín C

Senza Vitamín C je unikátní produkt na našem trhu. Jedná se o tekutou lipozomální formu vitamínu C. Vitamín C je zde vázán na slunečnicový lecitin z důvodu ochrany vitamínu C před trávícím traktem. K dochucení jsme využili přírodní sladidlo steviol glykosid. V jednom balení (250ml) je rozpuštěno 50g vitamínu C. Doporučujeme denní množství rozmíchat ve vodě a tento nápoj popíjet po celý den, abychom si zajistili příjem vitamínu C po celý den.

Zinzino BalanceOil 300ml | Omega 3

Zinzino BalanceOil 300ml  je prémiová směs obsahující přírodní rybí olej, s vysokým obsahem Omega-3 (EPA + DHA), olivovými polyfenoly a vitamínem D3. Pomáhá chránit buňky před oxidací a upravuje rovnováhu Omega-6 a Omega-3 v těle. Vybrat si můžete vybrat příchuť pomeranč, grapefruit, citron nebo vanilku.

Senza Colostrum 90 kapslí – kravské kolostrum

SENZA colostrum 90 kapslí je nejkvalitnější kolostrum z jižní Moravy, odebírané jen pár hodin po narození telátka. Tekuté kolostrum zpracováváme pomocí moderní technologie lyofilizace a ochráníme všechny důležité vlastnosti kolostra i po vysušení. Naše kapsle obsahují pouze čisté kolostrum bez dalších přísad. Pro menší děti doporučujeme kapsli rozdělat a vysypat na lžičku nebo přidat do jogurtu. Chuť kolostra je podobná chuti sušeného mléka.

Zinzino BalanceOil Kit 8x300ml | Omega 3

Zinzino BalanceOil 300ml  je prémiová směs obsahující přírodní rybí olej, s vysokým obsahem Omega-3 (EPA + DHA), olivovými polyfenoly a vitamínem D3. Pomáhá chránit buňky před oxidací a upravuje rovnováhu Omega-6 a Omega-3 v těle. Vybrat si můžete vybrat příchuť pomeranč, grapefruit, citron nebo vanilku.

 

Senza Collagen 170g | kolagen v prášku

Senza Collagen 170g obsahuje nejvyšší kvalitu 100% hydrolyzovaného rybího kolagenu s vitamínem C a 17 aminokyselinami. Kolagen je nezbytnou bílkovinou našeho těla. Pomáhá zajišťovat správnou funkci vaziv, kloubů, chrupavek, elasticitu pokožky i perfektní stav nehtů, vlasů a částečně i zubů. U člověka v mladém věku se tělo ustavičně zbavuje starého kolagenu a vytváří nový kolagen. Kolem 25. roku života začíná tělo ztrácet svou schopnost vytvářet nový kolagen. Z důvodu nedostatku nového kolagenu vede k nástupu symptomů stárnutí, jako jsou jemné i hlubší vrásky, artritida a problémy s klouby. Denní dávku jednoduše necháme rozpustit v 2dcl čisté vody a po úplném rozpuštění nápoj vypijeme.